Co może oznaczać symulowanie choroby przez 14-latkę?

Dlaczego moja 14 letnia corka coraz bardziej przypisuje sobie rozne choroby np wczoraj w nocy zacza bolec ja brzuch od razu z lekiem i placzem wmowila ze ma skret jelit. Po podaniu jej kilku kropli kropelek walerianowych problem znikl a ona zalatwila sie i po wszystkim jak moge sama jej pomuc i rozroznic kiedy to lek a kiedy choroba?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza pediatry , po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postępowanie.