Co może oznaczać ta ranka na skórze?

Witam, Zauważyliśmy u dwu tygodniowej córeczki zmianę na skórze pomiędzy pośladkami, na początku wygladała jak czerwona plamka, położna powiedziała ze to znamię(za jakis czas zrobi sie z tego myszka) po pewnym czasie robiło to sie coraz bardziej czerwone, w środku pojawiła sie głęboka rana w której można było zobaczyć ziarnicowanie, a takze wypływająca wydzielinę. Smarujemy to maścią polecona przez lekarza rodzinnego który stwierdził ze to pęknięty naczyniak (dermatolog nie wiedział co to) jednak maść słabo działa ponieważ rana jest bardzo głęboka. Osuszam to jak tylko moge i wietrze. Czy spotkali sie Państwo z czymś takim a przeszłości ? Jak moge Pomoc w gojeniu sie rany?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.