Co może oznaczać taka diagnoza psychiatry?

Dostałem od pani psychiatry pewien paragraf 90.1 który znaczy dosłownie to: Zaburzenia osobowości upośledzające zdolności adaptacyjne. Ten paragraf i jego znaczenie oraz wyjaśnienia odnośnie tego zo pod nim się kryje nie maja odzwierciedlenia w moim życiu jak mam się do tego odnieść skoro to co pod nim się kryje jest wierutnym kłamstwem i nigdy tego nie przeżyłem i tym bardziej nie doświadczyłem . Pragnę podkreślić ze przed przystąpieniem do rozmowy u pani Psychiatry przeszedłem wszystkie testy psychologiczne i rozmowy z psychologami bardzo dobrze. Proszę mi wyjaśnić o co chodzi. Bo to co ta pani napisała podwarza prace i testy innych psychologów .

Szanowny Panie, niestety z poziomu portalu ciężko jest mi pomóc. Być może warto powtórzyć badanie u innego psychiatry, aby mieć bardziej obiektywny pogląd. Serdecznie pozdrawiam