Co może oznaczać taka plama na stopie?

Witam, mam pytanie. W ostatnim czasie pojawiła mi się taka plama na stopie. Dodam, że ostatnimi czasy dosyć sporo biegam na bieżni. Co to może oznaczać? Czy mam powody do niepokoju? Pozdrawiam serdecznie https://imagizer.imageshack.com/img924/4458/zTZhAT.jpg

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.