Co może oznaczać taki opis MRI głowy?

Witam. Proszę mi powiedzieć co może oznaczać taki opis mri głowy. W płacie czołowym lewym w warstwach górnokomorowych zmiana ogniskowa hyperintensywna w obrazach T2-zal, FLAIR w T1, wielkość 8x6x4mm, bez restrykcji dyfuzji- zmiana o niejednoznacznym charakterze, ognisko pozapapne ? pokrwotoczne ? (wąski rąbek niskosygnałowy może odpowiadać hemosyderynie). Rezonans miałam wykonany z powodu bóli głowy.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Ten opis może być interpretowany wraz z innymi wynikami badan oraz w odniesieniu do stanu neurologicznego. Proszę udać się z wynikiem do lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam.