Co może oznaczać taki opis w tk?
Mam pytanie co moze oznaczać opis w TK W tomografii pod sklepieniowo artefakt kolisty podobny w rdzeniu przedłóżonym po lewej. Czy to cos powaznego ??

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania
Witam. Wynik ten należy interpretować w całości, oraz w odniesieniu do objawów. Radzę skonsultować się z lekarzem, który zlecił to badanie.