Co może oznaczać taki wynik eeg?

Proszę o interpretacje wyniku eeg: W okolicach ciemieniowo-potylicznych dominuje czynność alfa 11-12Hz o zmiennej amplitudzie do 80uV. W okolicach przednich rejestruje się niskonapięciowa czynność szybka beta. W czasie FS przy błyskach 12Hz i 24Hz zarejestrowano napadowe zmiany uogólnione pod postacią zespołów iglica-fala wolna o amplitudzie do 80uV.

EEG opis podany; " eeg: W okolicach ciemieniowo-potylicznych dominuje czynność alfa 11-12Hz o zmiennej amplitudzie do 80uV. W okolicach przednich rejestruje się niskonapięciowa czynność szybka beta. W czasie FS przy błyskach 12Hz i 24Hz zarejestrowano napadowe zmiany uogólnione pod postacią zespołów iglica-fala wolna o amplitudzie do 80uV. " ; bez wyraźnych patologii;
EEG do interpretacji klinicznej, pełny opis badania, wywiad ? Wskazana pełna konsultacja konsultacja neurologiczna ! Ważny wywiad, objawy, stan ogólny Pacjenta, obciążenia chorobowe, sprawność, tryb życia i pracy; stosowane leki i zabiegi . Jaki nastrój i sen ?. Pozdrawiam i zapraszam