Co może oznaczać takie dziwne uczucie?

Witam, mam 27 lat. Miesiąc temu wracałem z pracy samochodem, nagle zrobiło mi się słabo więc się zatrzymałem.. troszeczkę sie przestraszyłem bo nigdy wcześniej niczego takiego nie miałem. Podjechałem do szpitala, zrobiono mi badania serca i wypuszczono do domu z hasłem "przemęczenie". 3 dni później znowu miałem taki atak. tym razem zrobiono mi tomografie głowy i wszystko ok, również wypuszczono do domu. Od tamtego czasu miałem badania krwi cholesterolu, wątroby, usg brzucha i jest wszystko ok. Lekarz podejrzewa, że to refluks. W poniedziałek mam gastroskopię. Od tego Pierwszego razu wciąż mam takie dziewne uczucie, że coś jest nie tak. Mam problemy z widzeniem ( nie umiem skupić wzroku na dłuższy moment w jednym punkcie), nasila się przy prowadzeniu samochodu, czuje duszność, jakby gardło zatykało, ciepło na wysokości żołądka, i wtedy mi się bardzo kręci w głowie ( mam wrażenie, że zaraz zemdleje). Co to może być?

Dzień dobry, objawy, które Pan opisuje prawdopodobnie mają związek z niedawnym zasłabnięciem i są na tle nerwicowym. Proszę spokojnie poczekać na gastroskopię, jeżeli ona nie umożliwi postawienia diagnozy, trzeba będzie rozszerzyć diagnostykę.