Co może oznaczać takie plamienie?

Witam, mam problem z plamieniem. Od około pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne M*** i do jakiegoś czasu było wszystko dobrze. Miesiąc temu miałam wykonana cytologie po czym wyszedł stan zapalny i dostałam od ginekologa antybiotyk dopochwowy G***-F******** który stosowałam przed okresem. Zakończyłam stosowanie antybiotyku po czym dostałam normalnie okres z odstawienia później okres się skończył i było okej dwa trzy dni a później zaczęło się plamienie które trwa już koło 2 - 3 tyg bo za parę dni powinnam dostać jak zawsze okres z odstawienia . Na wizycie kontrolnej po okresie kiedy byłam pobrać jeszcze raz wymaz do badania plamienie nie było jakoś bardzo obfite dlatego nie zgłaszałam lekarzowi ów tego problemu. Na kolejną wizytę mogę si dopiero umówić pod koniec kwietnia ale teraz już zastanawiam się dlaczego tak jest , czy mogłaby mi pani pomoc ? Z góry dziękuję za pomoc.

Szanowna Pani, niestety nie wiem co to są za leki M*** i G*** F****, proszę udać się do ginekologa