Co może oznaczać ten niepokojący ból żołądka?

Dzień dobry. Od paru dni odczuwam dziwny ból żołądka (?) nie wiem dokładnie jak go zlokalizować, ponieważ czasem boli bardziej po lewej stronie, czasem po prawej, a innym razem po środku. Przyjmuje również od 3 miesięcy tabletki antykoncepcyjne nie wiem czy to ma jakikolwiek wpływ na te dziwne bóle. Dodam, iż nie jest to ból stały, tylko trwa parę sekund i pojawia się co parę godzin, czasem nawet tylko raz w ciągu dnia. Czy mam się niepokoic? Co to może być?

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.