Co może oznaczać ten nowy wynik tsh?

Witam.W 2014 r. przeszłam operacje tarczycy z powodu toksycznego wola guzkowego.Usunięto cały lewy płat a z prawego pozostał niewielki kikut.Rok po operacji na kontrolnym badaniu USG lekarz stwierdził nowe guzki na kikucie prawego płata. Biorę Euthyrox N 200.Dawke te przyjmuje od około 9 miesiecy. TSH badam regularnie co 3 miesiace. Dzisiaj odebrałam wynik ostatniego badania i TSH wynosi 0,032. Do tej pory wynik był prawidłowy.Co to moze oznaczac?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko zależy od norm w laboratorium w którym robiła Pani badania. Proszę skonsultować się z internistą.