Co może oznaczać ucisk w klatce piersiowej i zmęczenie?

Od kilku dni czuje sie osłabiona, mimo że śpię po 9-10h. Dziś na dodatek mialam ucisk w klatce dosyć mocny. Zmierzylam ciśnienie i bylo w normie 130/84 puls 91. Na dodatek czuje ucisk tak na wysokosci zatok i czuje ze mam przytkany nos. Lecze sie na astmę od 4 miesiecy.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć