Co może oznaczać ucisk w okolicy czoła i zaburzenia równowagi?

Witam, Mam momenty zachwiania - w jednym momencie zamazuje mi się wzrok i mam wrażenie, jakby głowa robiła mi się ciężka i, że za chwilę zemdleje. Wszystko trwa zaledwie sekundę, dwie. Potem mija, pozostawiając po sobie delikatny ucisk w okolicy czoła. Dodam, że borykam się z problemami neurologicznymi - mam migreny oraz problemy z lewym nerwem barkowym. Palę papierosy. Takie momenty ,,słabości" zdarzają mi się coraz częściej - jeszcze niedawno były epizodyczne, a dziś, dla przykładu, zdarzyły mi się trzy razy. Miałam robiony rezonans i tomografię w związku z migrenami ok. 2 miesiące temu - nic nie wykazały. Czy mam się czego obawiać?

Zbyt mało danych. Czy objawy występują zawsze w pozycji pionowej? Jakie jest ciśnienie tętnicze? Wskazane pomiary ciśnienia, EKG, próba ortostatyczna. Konieczne również badanie EEG. Wykluczenie anemii. Jeśli wszystkie badania w normie należy brać pod uwagę również zaburzenia nerwicowe. Pozdrawiam