Co może oznaczać uczucie drętwienia ręki i nogi oraz bóle napadowe w klatce piersiowej?

Odczuwam od dłuższego czasu osłabienie lewej ręki. Do tego całą rękę odczuwam jakoś "inaczej" (nie wiem jak to opisać, trochę jakby była lekko odrętwiała cały czas). Uczucie jest szczególnie silne przy wskazującym palcu dłoni. Jakby co mogę nimi swobodnie operować. Oprócz tego odczuwam podobne uczucie w lewej nodze (od stopy do kolana) i okazjonalne napady bólu w klatce piersiowej. Mam lekkie nadciśnienie (biorę leki, nie pamiętam nazwy, ale dawka jest minimalna (1,25 mg na dobę), ale holter EKG, holter ER nie wskazują niczego niepokojącego (wg. lekarzy). Oprócz tego mam zrobiony rezonans magnetyczny i EEG, również z pozytywnymi wynikami. Praca biurowa, 8h dziennie przed komputerem, a potem pieszy powrót do domu (łącznie jakieś 10km dziennie) Co mi może być? Walczę z swoim zdrowiem już od stycznia i chyba zaraz zwariuję od niewiedzy co się ze mną dzieje.

Witam serdecznie,

Warto byłoby wykonać badanie RTG. TK lub MRI kręgosłupa szyjnego celem diagnostyki ewentualnej choroby krążka międzykręgowego czyli dyskopatii w odcinku szyjnym kręgosłupa.
Warto również, udać się do ortopedy lub radiologa, celem wykonania badania USG stawu barkowego celem diagnostyki jego zaburzeń, które mogłyby tłumaczyć Pana dolegliwości.

Pozdrawiam.