Co może oznaczać uczucie osłabienia i zawroty głowy po wyjściu z domu?

Witam. Już nie mogę sobie z tym poradzić, w domu dobrze się czuje wyjdę z domu pójdę na miasto odrazu źle się czuję kręci mi się głowie robi mi się goraco, podobne objawy mam jak gdzie wyjadę ostatnio byłem w Niemczech nie mogłem tam usunąć serce mocno mi biło ciężko oddychalem też źle się czuję gdy jadę samochodem po mieście jako tako ale jak wyjadę z miasta jadę autostradą to też źle się czuję robi mi się gorąco chciałem pójść do pracy jako kurier ale boję się że nie dam rady Pomocy!!

Witam, warto skonsultować się z lekarzem psychiatrą i psychologiem. Czuje się Pan źle gdy znajduje się w miejscach publicznych lub miejscach i sytuacjach które są dla Pana nieznane. Czuje Pan lęk, kręci się Panu w głowie, ma uderzenia gorąca. Może mieć to związek z zaburzeniami lękowymi. Praca kuriera wymaga dużej odporności na stres, emocjonalnej. Jest to praca pod dużą presją czasu, w której będzie Pan musiał jeździć w różne miejsca. Wiąże się również z częstym kontaktem z ludźmi. Przed uzyskaniem uprawnień do pracy jako kierowca zawodowy, jeżeli będzie Pan zatrudniony na stanowisku kierowcy, będzie Pan przechodził badania lekarskie, oraz psychologiczne które wskażą czy ma Pan predyspozycje do tego zawodu. Proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem i psychoterapii. Pozdrawiam serdecznie