Co może oznaczać wgłębienie nad kostką?

Witam, jakiś czas temu zauważyłam, że na lewej nodze, tuż nad kostką pojawia mi się wgłębienie, któremu towarzyszy delikatny ból. Wygląda to jak idąca wzdłuż żyły dziura ok (5 cm ) która nasila się zazwyczaj wieczorem po kąpieli (w ciągu dnia jest tylko delikatne zapadnięcie skóry). Zrobiłam usg dopplera, które nic nie wykazało. Do jakiego specjalisty powinnam zwrócić się o pomoc? Z góry dziękuję.

W tej sprawie dobrze by było skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem ogólnym. Trzeba po badaniu fizykalnym rozważyć wykonanie miejscowego USG tej okolicy ciała.