Co może oznaczać wyczuwalna zmiana w dole brzucha po cesarskim cięciu?

Witam. Gdy leżę na lewym boku wyczuwam w doma brzucha cos dziwnego podobnego do zyly która biegnie jakby na mięśnie prostym az do kosci lonowej. Nieboli mnie to. Jestem po dwóch cc. Co to może być?? Czy jest możliwe że.czuje jelito mimo że nie należę do osob szczupłych???

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Przede wszystkim wszystko zależy ile minęło czasu od ostatniego cięcia cesarskiego. Jeśliby bardzo to Panią niepokoiło to proszę udać się na kontrolę ginekologiczną. Pozdrawiam.