Co może oznaczać wynik MR 30-latka?

witam, Jak mozna zinterpretować taki wynik rezonansu? Wykonano dwufazowe badanie MR miednicy mniejszej w płaszczyznach cor.,trans., sag. w obrazach T1, T2 zależnych. Pęcherz moczowy gładkościenny, bez złogów. Gruczoł krokowy wielkości 45x21x34mm. W części obwodowej po str. lewej w obrazach T2 zal. widoczny obszar podwyższonego sygnału wielkości ok. 16x7mm , nie ulegający wzmocnieniu kontrastowemu, z cechami niewielkiej restrykcji dyfuzji wody po tej stronie – obszar może odpowiadać zmianom zapalnym. Pęcherzyki nasienne symetryczne, niepowiększone. Nie uwidoczniono powiększonych węzłów chłonnych. Sygnał i struktura kości prawidłowe. Odbytnica o gładkich ścianach.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u urologa i odpowiednie dalsze postępowanie diagmostyczno terapeutyczne