Co może oznaczać wynik RTG klatki piersiowej u 37-latki?

Witam. Mam 37 lat. Moje pytanie brzmi. Od jakiegoś czasu odczuwam ból w okolicy klatki piersiowej a dokładnie w miejscu zapięcia stanika. Lekarz rodzinny zlecił wykonanie prześwietlenia i wyniki są następujące. Kifoza piersiowa spłycona. Wysokość trzonów i krążków m-k w normie. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach m-k. Co teraz mam zrobić dalej. Do jakiego lekarza się udać.

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu i analizie powyższego badania będzie można coś więcej powiedzieć