Co może oznaczać wynik USG główki u niemowlęcia?

Witam bardzo proszę o interpretację wyniku. W3dobie życia mojemu dziecku robiono Usg przezciemiaczkowe w szpitalu oto wynik:asymetria komór bocznych, lewa komora boczna szerszą od prawej. W splocie naczyniowy lewej komory bocznej torbiel o średnicy mm. Struktury mózgu bez zmian ogniskowych.układ komorowy i przestrzeń podtwardowkowa nie poszerzone. Potem po 6 tyg powtórzyłam badanie , oto wynik struktury mózgowe prawidłowej echogenności, bez zmian ogniskowych. Sploty naczyniówkowe symetryczne, bez cech patologii. Komory boczne mózgu nieposzerzone, lewa nieznacznie przemieszczona dokroniowo szersza w stosunku do prawej. Głębokość rogów przednich prawy-0,2cm, lewy -0,3 cm . przestrzenie płynowe przymózgowe nieposzerzone. Przestrzeń podtwardówkowa- 0,2cm. Szczelina pośrodkowa-0,3 cm. Tylny doł czaszki bez zmian.czy jest to wynik prawidłowy?

Lek. Tomasz Budlewski

A co się dzieje z dzieckiem ? Konieczna ocena przez neurologa dziecięcego