Co może oznaczać wypadanie włosów u 18-latka?

Witam mam 18lat niedawno skończone zawsze miałem długo ładne włosy codziennie je myje.Od pewnego czasu zauważyłem że robią mi się zakola tzn mam tam przerzedzone włosy lecz to nie są takie typowe zakola tylko lekko jak by mi włosy nie rosły pod grzywką.I zauważyłem ze z lewej strony tylko takie coś mi się dzieje a z prawej wszystko dobrze.u mnie w rodzinie nikt nie ma problemów z włosami nikt nie ma zakol itp.Jeszcze chciałem dodać że pije dużo gazowanych napoi typu cola itp wiadomo dużo cukru czy to ma jakieś znaczenie?.Prosze o pomoc!

Dzień dobry,

warto rozważyć w Pana przypadku badania hormonalne typu testosteron. Jeżeli badania będą w normie to proszę się zgłosić do dermatologa.

Pozdrawiam