Co może oznaczać wypadanie włosów w tak dużej ilości z każdej strony?

Witam, zmagam się z wypadaniem włosów od 6 lat, na początku (przy wieku 18 lat) wypadałymi od 500 do 1000 przy każdym myciu głowy, a także od 100 wzwyż na co dzień - ten stan utrzymuje się dobdzisiaj, straciłem bardzo wiele włosów i obawiam się, że w końcu wyłysieję totalnie lub z bardzo brzydkimi plackami. Aktualnie mam włosy wszędzie - dokładnie, wszędzie przerzedzone. Nie ma typowych dla łysienia androgenowego placków, choć zakola się może delikatnie powiększyły, trudno mi to ustalić. Jakie badania powinienen wykonać? Co może oznaczać wypadanie włosów w tak dużej ilości z każdej strony? Każdy lekarz internista mówi mi, że mam włosy na głowie i jest ok.. Ale objętość zmniejszyła mi się 5-krotnie i chcę walczyć z tym tu i teraz. Aha, i odrosty są coraz słabsze i cieńsze. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć