Co może oznaczać wysypka i zaczerwienienie skóry na głowie partnera?

Witam mam pytanie a mianowicie narzeczony od 3 miesięcy ma wysypkę na skórze głowy krótki, strupki i skóra głowy jest zaczerwieniona. Narzeczony pracuje w kasu takim jak używa sie na bidowie startował maścią o nazwie Hydrocortisonum ale bez skutecznie dodam że maść przepisala Pani dermatolog stwierdziła zapalenie mieszka wlosowego ale bo stosowaniu tej maści nic nie poprawiło sie krostek jest co raz więcej Proszę o jakąś radę dziękuję Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Konieczne jest zbadanie zmiany na skórze, sugeruję ponowną wizytę u dermatologa w celu modyfikacji leczenia. Pozdrawiam!