Co może oznaczać wzdęty brzuch?

Mam problem ponieważ od paru dni, tygodni mam strasznie wzdęty brzuch a po zjedzeniu czegoś to już wogóle, dodam że, jem leki przeciwlękowe od psychiatry od około pół roku Venlectine i mam żoltaczkę gilberta, czasami pije alkohol i boje sie ze to marskosc watroby czy coś takiego, oczytalem sie w internecie i teraz wariuje, mam dopiero 22 lata czasami pije alkohol, pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć