Co może oznaczać wzdęty brzuch i złe samopoczucie?

Witam. Mam 35 lat. Pół roku temu zaczęłam mieć problemy gastryczne(wzdęcia,uczucie pełności nawet po niewielkim posiłku , biegunki). Odżywiam się zdrowo od 12 lat jestem wegetarianką,alkohol piję okazjonalnie. Usg jamy brzusznej nie wykazało żadnych nieprawidłowości natomiast wyniki krwi : 22.11.2017 lipaza 178 U/I, amylaza 105 U/I 11.12.2017 lipaza 167 U/I, amylaza 96U/I, amylaza w moczu 731U/I 11.01.2018 lipaza 290 U/I, amylaza 150 U/I amylaza w moczu 775 U/I . Próby wątrobowe w normie,w badaniu ginekologicznym też wszystko prawidłowo. Moje samopoczucie jest coraz gorsze, bez przerwy mam wzdęty brzuch. Dzisiaj wykonałam jeszcze wynik CA 19-9 i HE4 wyniki mają być za 10 dni. Czy jakieś jeszcze badnie mogłabym wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć