Co może oznaczać wzdęty brzuch na początku ciąży?

Witam, jestem 24 letnią kobietą w ciąży. 13tc Zastanawiam się czemu mój brzuch tak szybko rośnie, od pierwszego tygodnia podejrzewałam jakąś chorobę gdyż mój brzuch powiększył się diametralnie. Jest pełny i opięty mimo że nie jem zbyt wiele, zastanawiam się jakie badania powinnam porobić przy takich objawach. Ginekolog nic sobie z tego nie robi, wysłał mnie jedynie na podstawowe badania związane z ciążą. Co mogę zrobić na własną rękę?? Jakiego specjalistę odwiedzić w takim przypadku?? W pierwszej ciąży nie miałam takich objawów. Bardzo mnie one nie pokoją gdyż jestem w 13 tc a mój brzuszek wygląda jak w 7 miesiącu 1 ciąży. Powinnam dodać że poroniłam prawie 2 lata temu, miałam łyżeczkowanie a około 2 miesięcy puźniej dodatkowe czyszczenie już pod narkozą. Proszę bardzo o pomoc.

Możliwe że ma Pani wzdęcia i stąd duży obwód brzucha. W drugiej ciąży brzuch będzie rósł szybciej niz poprzednio, wynika to zwykle z luźniejszych powłok brzusznych.