Co może oznaczać zaburzenie widzenia, osłabienie, ból głowy i zdrętwienie dłoni?

Witam . Mam 24 lata. Dzisiaj bardzo źle sie poczułam . Nagle zaburzenie widzenia(plamy i rozświetlenie w oku) ,osłabienie ,utrata świadomości ,ból głowy ,zdretwienie lewej dłoni oraz uczucie słodkości/mięty w ustach . Było to bardzo Dźwinę i niepokojące ..dodam ze dużo pracuje .

Odpoczynek, badania podstawowe i KONSULTACJA NEUROLOGICZNA . Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu zdrowia, obciążeń, wynikow badań.
Czy objawy nasilają się ? Od jak dawna? Pozdrawiam i zapraszam