Co może oznaczać zaczerwienienie skóry czoła?

Witam, Mam 25 lat i od jakiegoś czasu mam problem z przebarwieniem skóry na czole. Występują dwie ciemne plamy w kształcie półkola, po jednej nieco ponad każdym łukiem brwiowym. Przypomina to trochę kształtem górną część serce. Od jakiegoś czasu ćwiczę na siłowni i zastanawiam się czy może to być spowodowane nadmiarem białka/witamin/kreatyny w organiźmie. Pozdrawiam

Witam proszę skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi na przebarwienia. Najczęściej stosuje się dermamelan, cosmelan i peelingi medyczne.