Co może oznaczać zainteresowanie innymi kobietami?

mam taki problem mam patrnerke ktora kocham ale mam jakas taka dziwna przypadlosc ze jak ide z nia gdziekolwiek czy to na spacer czy nawet do sklepu za kazdym razem jak idzie jakas inna kobieta ja na nia patrze czy idzie to jakos zmienic?

Dzień dobry!

Jest naturalne, że, nawet będąc w związku, zauważamy innych ludzi, mogą się nam podobać fizycznie, interesować itp. W jaki sposób to zainteresowanie innymi kobietami jest dla Pana niepokojące?

Pozdrawiam!

Dzień dobry, jest Pan mężczyzną i jest naturalne, jeżeli zauważa Pan inne kobiety, idąc na spacer czy do sklepu. To nic złego. Nie jest to dziwna przypadłość. Pytanie jest, co potem Pan z tym robi? Czy przeszkadza to Panu w relacji z partnerką, czy może to partnerce przeszkadza? Jak to wpływa na Pana postrzeganie partnerki, na wasze relacje, rozmowy, atmosferę? Jeżeli nie ma to wpływu, warto to uznać, że tak jest, jeżeli jednak ma to wpływ, wtedy warto się temu bliżej przyjrzeć. Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami i grupami w Warszawie, http://subteno.warszawa.pl