Co może oznaczać zatykanie gardła, skoki ciśnienia, kłucie w klatce piersiowej oraz drżenie różnych części ciała?

Witam,Jestem Kobieta lat 32.Od jakiegos dluzszego czasu miewam zatykanie sie serca i skroni czasem przełyku ,gule w gardle ,skos cisnienia , klucie w klatce piersiowej ,drzenie wargi , oka ,łydki czasem uda ,lęk o wlasne zycie ,ciągle mysle o tym .Badamia robilam morfologie ,ob,potas,magnez,tarczyce ,cukier wszystko jest wporzadku .Bylam u Kardiologa echo i ekg wporzadku.Nie wiem czy zazywac jakies suplementy ,co mam robic .

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli w badaniach nie ma odchyleń od normy, a lekarz kardiolog wykluczył chorobę internistyczną to na pani miejscu udałbym się do lekarza psychiatry, ponieważ pani dolegliwości mogą wynikać z zaburzeń nerwicowych.