Co może oznaczać zgrubienie przy ustach po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego?

Witam, dwa miesiące temu miałam wstrzyknięty kwas hialuronowy w usta. Ostatnio zauważyłam podłużne zgrubienie Koło ust, biorę już drugi atybiotyk i nie schodzi. Podejrzewam, że to jakiś ropień. Czy możliwe, że pojawiło mi się to po wstrzyknięciu kwasu?

Konieczna pilna konsultacja u lekarza który zabieg wykonał.
Zbyt mało podaje Pani informacji aby wypowiedzieć się na forum. Możemy przypuszczać że zgrubienie może mieć związek z podanym kwasem hialuronowym

Dzień dobry, koniecznie proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej. Po obejrzeniu zmiany będzie można ocenić czy to preparat czy być może ziarniaki.

pozdrawiam serdecznie