Co może oznaczać zgrubienie w piersi 23-latki?

Witam. Mam 23 lata . Od 2tygodni wyczułam sobie coś w piersi . Czekałam aż będę po miesiączce żeby pójść na badanie oraz USG , dostałam miesiaczke ale w tym czasie ten "guzek "był o wiele mniejszy i słabo wyczuwalny. Ma to kształt podłużny , jest miękkie i łatwo przesuwalne , bardziej jak jakieś podłużne zgrubienie , nie jest okrągłe . W rodzinie nikt nie chorował na raka . Czy to może być coś poważnego . USG mam za 3dni , ale bardzo się martwię , i mam cichą nadzieję , że to nic takiego. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Musi Pani spokojnie poczekać na usg, które pozwoli wyjaśnić, czym jest owa zmiana. Możliwe, że lekarz zaleci biopsję.