Co może oznaczać złe samopoczucie i drżenia mięśni?

Witam. Od około 3 miesięcy źle się czuję. Tzn. mam drżenie i oslabienie miesni, częste bóle głowy, bol między lopatkami to jest takie uczucie jakby coś tam utkwilo do tego czuję jakby organizm był niedotleniony to bardzo dziwne uczucie, przy tym bardzo poca mi się dłonie i pachy i robi mi się goraco. Jestem 4 miesiace po cc. Robiłam badania tzn. tsh, morf, mocz, ekg wszystko w normie. Wizyta u kardiologa wykluczyła cokolwiek. Nie wiem co mi jest i szukam już wszelkich sposobów aby zdiagnozować moje dolegliwości. Proszę o pomoc. Jakie badania powinnam jeszcze zrobić. Ten stan w jakim sie znajduje nie pozwala mi na normalne funkcjionowanie

Lek. Wojciech Zygmunt

Z badań laboratoryjnych: D-dimery, CRP, troponina, kreatynina, mocznik, elektrolity. Warto wykonać RTG klatki piersiowej, echokardiografię, Holter-EKG. Warto pokusić się również o konsultację neurologiczną co do bólów głowy. Objawy są niespecyficzne i mogą świadczyć o wielu stanach, łącznie z nasilonymi stanami emocjonalnymi. Musi pani po prostu dalej szukać przyczyny. Pozdrawiam i życzę zdrowia.