Co może oznaczać zmarszczka nakątna u 10-miesięcznego dziecka?

Witam U Dziecka 10 miesiecznego pojawila sie zmarszczka nakatna. Niby caly czas dobrze sie rozwija, nie widac na twarzy Zespolu Downa, jest silna energiczna. Wczesniej tego nie miala. Co to moze byc i czy w ogole zniknie ?

Lek. Paweł Szadkowski

Taka pojedyncza cecha wyglądu może występować u zdrowych dzieci i sama w sobie nie stanowi rozpoznania żadnej choroby. Najlepiej przy najbliższej wizycie u pediatry pokazać lekarzowi cechę, o którą się Pani martwi.