Co może oznaczać zmęczenie i ból mięśni?

Mam 24 lata i zacząłem pracować za granicą 5 miesięcy temu. Od kilku tygodni męczą mnie bóle mięśni, często odczuwam zmęczenie psychiczne. Nie mam na nic ochoty. Ostatnimi dniami mam dziwne uczucie ciepła w głowie i okolicach karku. Ważę 50kg i nie potrafię przytyć mimo że pochłaniam duże ilości jedzenia. Apetytu również mi nie brak. Gdy rano wstaje przychodzi mi to z trudem i wtedy objawy sa najsilniejsze. Podczas pracy często tracę koncentrację i mimo że pracuje na szklarni żadko odczuwam pragnienie. W przeszłości chorowalem na astmę ale z czasem przeszło mi to. Miałem też odmę 2 razy. Moja matka ma problemy z tarczycą. W sieci wyczytałem że może być to przewlekłe zmęczenie jednak obawiam się że to coś poważniejszego. Obawiam się anemii tylko dlaczego potrafię jednak dużo jeść?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest diagnostyka i wykonanie przede wsystkim podstawowych badań z krwi proszę zgłosić się do lekarza POZ po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć