Co może oznaczać zmęczenie i osłabienie?

Witam, mam 34 lata od kilku miesięcy jestem bardzo zmęczona, w ciągu dnia bardzo senna, lekarz twierdzi że to dla tego że w domu z dziećmi siedzę, ale ja nawet nie mam siły się nimi zajmować, zaczęłam brać leki na alergię (co roku na wiosnę) lekarz mi zmieniał już 3 razy bo nie działały, aż w końcu zadziałało -na chwilę, znowu wróciły dolegliwości zmęczenie, senność w ciągu dnia, nerwowość, lamliwe paznokcie. Dodam że od 6lat mam nadciśnienie, tsh w normie, podwyższony cholesterol mimo zdrowego trybu życia inie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale nieznacznie zanizona liczba leukocytow. Ojciec miał raka tarczycy i naciska mnie na dodatkowe badania ale doktorka nie chętna chyba twierdzi że szukam czegoś na siłę ale naprawdę ja nie mogę się cieszyć życiem, dziećmi nawet moim hobby (fotografia) nie mam sił

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy wskazują na mocno zaniżony nastrój (stan prodepresyjny/depresyjny?) domniemam, że (również) z powodu Pani historii zdrowotnej, ze strony Pani Ojca.

Widziałabym celowość szczegółowej diagnozy endokrynologicznej oraz ginekologicznej, celem rozwiania Pani obaw.

Po namyśle, sugerowałabym Pani zwyczajną wspierającą rozmowę specjalistyczną z Psychologiem.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy, zapraszam Panią do kontaktu via Skype.

Satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę, by na nowo poczuła Pani radość w codzienności oraz w fotografii,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605