Co może oznaczać zmęczenie po posiłku?

Od dwóch dni męczą mnie dziwne objawy. Po jakimkolwiek posiłku czuję się zmęczona, mam zawroty głowy - trochę jakbym była pijana. Rano na czczo takich objawów nie obserwuję, dopiero kiedy cokolwiek zjem lub wypiję (nie wodę). Jest to na tyle uciążliwe, że w zasadzie nie mogę się na niczym skupić i cały dzień stracony. Czy może to być hipoglikemia reaktywna? Do jakiego lekarza się zgłosić? Co można przedsięwziąć samemu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie