Co może oznaczać zmiana koloru tęczówki?

Dzień dobry. Mam 28 lat. Zaobserwowałam u mnie kilkukrotna zmianę koloru tęczówki. Do ok 15 roku życia miałam ciemno brązowy kolor oczu, później zmieniał mi się na kolor jasnego piwa, kolor ten utrzymywał się przez ok. 10 lat. Aktualnie mam inny kolor coś pokroju zgnilej zieleni. Jak byłam na badaniach do pracy wspominałam o tym okulista ale mnie wyśmiali. Sęk w tym, że nawet moi najbliżsi zaczęli się zastanawiać czemu mam takie zmiany w kolorze. Nawet lekarz rodzinny ignoruje mój problem. Pozdrawiam

Witam.jest to zagadnienie być może irydologiczne. Gubi Pani barwnik z tęczówki. Oczy zielone to kolor organizmów słabszych podatnych na choroby. Proponuję kontrolować się w kierunku chorób ukladowych czyli robić badania profilaktyczne plus dobry wywiad rodzinny mam na myśli choroby rodzinne. Może to być nic ale budzi niepokój. Pozdrawiam serdecznie