Co może oznaczać zmiana na płucu?

Witam mam pytanie na piersi z lewej wykryto mi zmianę o wymiarach 8mm jest ona pod kontrolą. Do czego zmierzam zrobiłam prześwietlenie klatki piersiowej i zaniepokoił mnie wynik na lewym plucu na samej dole wyszło i jakieś owalne zacienienie 8mm lub sumacja cieni ? to praktycznie natejj samej wysokości co tamta zmiana te same wymiary czy możliwe jest żeby prześwietlenie pokazywało tamtą zmianę bardzo się denerwuję ostatnio byłam na kontroli piersi wszystko było ok węzły chłonne również lecze się również na astmę nie palę mam 52 lata bardzo proszę o odpowiedź strasznie się martwię pozdrawiam

Lek. Wojciech Zygmunt

Istnieje szansa, że jest to zmiana zlokalizowana w piersi, a nie w płucu, ale musi się pani skonsultować w tej sprawie z lekarzem i najlepiej żeby przyniosła pani zdjęcie RTG na wizytę. Pozdrawiam i życzę zdrowia.