Co może oznaczać zmiana na żołędziu penisa i uczucie parcia na pęcherz?

Witam, czy mógłby mi pomóc jakiś urlog/dermatolog ocenić co to za zmiana na żołedziu penisa, od okolo pol roku (wiem moje zaniedbanie :/). Mam także uczucie parcia moczu umiejscowane zaraz przed penisem (tak to bym określił) zdjęcia jak i wyniki moczu i posiewu, w linku na dole. Nie brałem pod uwage, zadnego zakazenia bakteryjnego, ponieważ nie miałem kontaktu cielesnego z nikim ani nie korzystam z basenów czy siłowni. Od trzech tygodni mam objawy neurologiczne, ucisk głowy, zaburzenia równowagi, nocne poty, czasami temperature 37.1C, brak apetytu, czasami luzny stolec i schudłem trochę. U lekarza byłem ale nic nie wspominałem o tej zmianie i problemie z parciem, nie wiązałem tego z tymi objawami wtedy . Nie mam żadnych bólów nerek czy uczucia pieczenia, jedynie co to często oddaje tylko małą ilość moczu. Wyniki morfologii pełnej jak i OB wynik 3 normy od 3-7, w normię. Odwiedzeni lekarze: Neurolog, bez odchyleń od normy przepisany Neurovit raz dziennie. Laryngolog zbadał tylko błędnik i nos, wszystko okej. Okulista zbadał i powiedział, ze trzeba szukać dalej bo nic nie widzi aby to wskazywało na problem okulistyczny. W historii choroby miałem przebytą boleriozę 6 lat temu wyniki szpitalne IgM w normie, IGG 180 . Leczenie 3 wlewy i 30dni antybiotyk. Bez nawrotu objawów aż do tego momentu. Odwiedziłem lekarza zakaznego wczoraj i powiedział, ze przy objawach i wynikach IgM w normie IGG 115, zalecił 30dni antybiotyku i probiotyku. Oznajmił, ze mi to obniży odporność i może wystąpić grzybica jak i problemy jelitowe. Dzisiaj skojarzyłem fakty, ze mogę mieć juz grzybice lub inny wirus dlatego chciałbym się upewnić czy nie pogorsze sobię sprawy i to się bardziej rozwinie lub co gorszę, może to mi się do tego stopnia rozwineło to co mam na żołędziu, że doszło aż do mózgu i daje takie objawy?! Wiem, ze moze panikuję ale strasznie się boje, dlatego piszę tutaj aby ktoś mi pomógł to ocenić i powiedzieć do dalej. Do lekarza mogę się dopiero wybrać poniedziałek-wtorek. Jesli to coś poważnego mogę iść prywatnie do urologa/dermatologa. CHCIAŁBYM UZYSKAĆ INFORMACJE NA TEMAT TEGO CO TO MOŻE BYĆ I CZY MOGŁO TO SIĘ ROZWINĄĆ AŻ DO TEGO STOPNIA ABY DAWAĆ TAKIE OBJAWY https://zapodaj.net/4d409621fd5d6.png.html https://zapodaj.net/31cc197f5b045.png.html https://zapodaj.net/a9696f41d8f9e.png.html https://zapodaj.net/59c9894f4235f.png.html

Nie analizujemy przypadków medycznych z poziomu portalu, w tym celu musi Pani pójść do lekarza na wizytę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.