Co może oznaczać zmiana w zachowaniu taty?

Dzień dobry, ostatnio zauważyłem zmiany w zachowaniu mojego taty. Zachowuje się jakby egzystowal w swoim własnym świecie, czesto ma zle samopoczucie. Widzimy wyraźne zmiany w jego zachowaniu. Jesteśmy zaniepokojeni. Co może to oznaczać? Do jakiego lekarza sie udać?

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy, występujące u Pana Taty, są wskazaniem do osobistej konsultacji u Lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu, podejmie decyzje diagnostyczne, kierując na kontrolne/celowe konsultacje (neurologiczną, psychologiczną).

Serdeczności i pomyślności Panu i Tacie życzę,

irena.mielnik.madej@gmil.com
tel. 502 749 605

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605