Co może oznaczać żółty kolor palca po przecięciu?

Witam , 4 dni Temù przecielam sono palec nozem na kostce Dalì mi 1 szef , i antybityk dzisiaj zauwazylam ze palec zrobilam sie molto szary i jestes spuchniety , mimo tego ze ruszam strasznie mnie boli ,wczoraj bylam u lekarza na zmiane opatrunku powiedziala ze jestes wszystkimi ok ,ale mi sie Nie podoba ten zolty kolor

niestety bez badania nie potrafię pomóc, wszelkie wątpliwości co do stanu zdrowia należy omówić z lekarzem prowadzącym