Co może powodować ból nad biodrami i jak go wyleczyć?

Witam.Kobieta 27 lat.Od 4 lat mam tępy ból w okolicy prawej tylnej strony nad biodrem.MRI ODC.LĘDZWIOWEGO NIC NIE WYKAZAL.Mam bol prawej łopatki górnej czesci plecow oraz szyi(MRI odc.piersiowego wykazal male przepukliny)ktore nie powinny bolec(zdaniem neurochirurga)mam uderzenia ciepła na twarz najgorzej w cieplych pomieszczeniach wtedy oczy pieka,poce sie mam zimne ręce.ANA 2 1;160 reumatolog nie wie co mi jest kaze czekac bo cos sie ''kluje''morfologia w normie tsh,bolerioza hiv wzw itp ok

Proponuje udać się do dobrego fizjoterapeuty lub osteopaty. Bez wnikliwego badania trudno stwierdzić po tak lakonicznym opisie, z czego mogą wynikać dolegliwości. Nie zawsze wyłącznie zmiany w kręgosłupie są powodem takich objawów. Pozdrawiam!