Co może powodować ból stopy?

Dzień dobry! chcę zapytać co może być powodem bólu stopy.Boli mnie pięta od spodu,od środka stopy.Ból jest prawie ciągły z nasileniem.Nie ma znaczenia ile chodzę.Trwa to już kilka miesięcy.Maść przeciwbólowa nie pomaga.

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być objawy ostrogi piętowej, konieczne byłoby wykonanie rtg stopy, celem potwierdzenia.
Pozdrawiam