Co może powodować ból w dolnej części szczęki pojawiający się dotknięciu?

Od kilku dni pobolewa mnie jeden punkt w dolnej części szczęki. Boli tylko przy dotknieciu i minimalnie przy poruszaniu szczęka. Właściwie tak jakbym miała siniaka ale nie widać żadnego nie kojarzę też żebym sobie jakiegoś nabila. Jest lekko opuchnięte w tym miejscu. Co to może być?

Witam serdecznie,
Ciężko coś doradzić przy tak mało specyficznych objawach. Może to być formująca się afta, podrażnienie błony śluzowej, ale też może to być coś poważniejszego.
Niestety bez konsultacji stomatologicznej, być może połączonej również ze zdjęciem RTG raczej się nie obejdzie w tej sytuacji.