Co może powodować drżenie mięśni u osoby po ataku rwy kulszowej?

Witam.W grudniu 2016 mialam atak rwy kulszowej.Nastepnie zawroty i bole głowy,nie moglam wstac z łóżka przez tydzien.Natępnie zaczęło sie drętwienie ,mrowienie nóg i rąk oraz osłabienie mięsni.W szpitalu wykryto małą malforacje żylną w płacie czołowym.Punkcja lędzwiowa nie wykazała nieprawidłowości.Niestety nadal mam drżenie mięsni i drętwienia oraz ucisk w klatce piersiowej.Dodam ze mialam rozmowe z psychologiem,ale nie stwierdzil żadnych odchyleń.Co może być przyczyną tych objawow?Dziekuje

Dzień Dobry Pani,

Niestety nie ma możliwości ustalić diagnozę online.
Dlatego zapraszam Panią do bezpośredniego kontaktu z lekarzem prowadzącym Panią.

A z mojej strony proszę zadbać o suplementację magnezu, wit. D 3, wit. B 1, B 2, B 6 i może innych (w porozumieniu z lekarzem).

Życzę Pani zdrowia i tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej