Co może powodować pojawienie się krostek na stopie przypominających ugryzienie komara?

Dzień Dobry jakiś czas temu zauważyłem,że mam pryszczyki na stopach wyglądają jak identycznie jak ukąszenia komara i pare razy dzieenie wyskakuje nowy piecze po czym znika ogromnie mi to przeszkadza czym moze byc to spowodowane ?Uczulenie brak witamin ?

Od jak dawna ma Pan te "krostki" ?
Najlepiej proszę zgłosić się z tym problemem do dermatologa na konsultację.
Jest taka choroba którą wywołują enterowirusy zwana " Chorobą Bostońską", rzadko myślimy o niej jeżeli występuje u dorosłych - częsta u dzieci.
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel