Co może powodować utratę przytomności po uderzeniu w nos?

witam. do urazu doszlo podczas treningu muay thai miesiac temu (10.05.2017), dostalem w nos, po uderzeniu nie stracilem przytomnosci, nie leciala krew w zasadzie czulem sie dobrze, na kolejny dzien mialem juz krwiaka pod lewym okiem, nie byl jakis specialnie duzy, poszedlem do lekarza, aby sie upewnic jaki jest moj stan, wyslala mnie do domu dopiero po 2 tygodniach wzialem skierowanie na przeswietlenie twarzo-czaszki, chirurg powiedzial ze nie widzi na zdjeciu nic niezwyklego, glowa zaczęła mnie

Witam , 10-ty maja był wczoraj!!! Nie rozumiem pytania!!!??? Prosze zgłosić się pilnie do najbliższego szpitala na SOR !!! z.żurawski