Co może się stać po spożyciu środka na erekcję przez 13-latka?

Mój prawie 13 letni syn połknął dwie tabletki środka na erekcję - Braveran. W ulotce nie ma nic na temat spożycia tabletek przez dziecko. Co może się stać ?

witam, nic złego nie powinno się stać, aczkolwiek jeśli pojawią się jakieś niepokojące objawy to proszę udać się z dzieckiem do pediatry