Co może stanowić przyczynę moich zawrotów głowy?

Witam. Mam problem z zawrotami głowy od roku.na początku objawy były silne z naciaganymi wymiotami(Ale do nich nie dochodziło)z każdym miesiącem było lepiej,ale mimo wszystko zawroty są,czym więcej chodziłem tym zawroty były większe. Miałem tomografię głowy ,odcinka szyjnego i kręgosłupa, wszystko było ok,tylko na odcinku lędzwiowym kręgosłupa mała przepuklina która nie uciśka nerwów, badanie cukru dobre,tarczyca dobra,bolerioza nie stwierdzono,i jeszcze kilka badań z krwi które były też dobre,mam piski w uszach od 1,5 roku 8 wizytę u laryngologa za kilka tyg, może zawroty od pisków w uszach!

Lek. Michał Lenard

Możliwe, że są one przyczyną zawrotów głowy. Jeżeli laryngolog nic nie wykryje, warto będzie jeszcze skonsultować problem z neurologiem oraz okulistą. Pozdrawiam!